Lang Leve de Koning, uhhhh TOMS! Wat een mooie producten, maar vooral: wat een mooie filosofie. Bij ieder paar schoenen dat TOMS verkoopt, geven zij een paar schoenen aan een iemand die ze echt nodig heeft. Dat is pas verantwoord shoppen én daar gaat je aankoop nog beter van voelen!
Omdat wij ook zo dol zijn op geven (ook al zijn jullie niet in nood…), hebben wij een mooie TOMS winactie opgezet. Welk paar schoenen vind jij het tofst en zou jij graag willen hebben?
1234567891011121314
Lastig kiezen he!
Wat moet je doen om kans te maken jouw favoriete paar TOMS?
LIKE MOMspiration op Facebook & de Facebook post over deze winactie
Geef in een reactie op de Facebook post over deze winactie aan welk paar je het leukste vindt. Het nummer van jouw favo paar staat eronder.
Volg MOMspiration.nl op Instagram – @momspiration.nl (wanneer je Instagram hebt)
KIJK op vrijdag 29 april om 21.00 uur op MOMspiration.nl om te zien of jij gewonnen hebt!
Sharing = Caring
Pippa & Mama LOVE their TOMS!
Vind ik leuk:
Vind-ik-leukLaden...
Gepubliceerd door
Annette de Graaf
Annette de Graaf (17 augustus 1983) richtte in februari 2015 MOMspiration.nl op: een positieve online community voor perfecte imperfecte moeders. In februari 2020 gaf ze het MOMspiration stokje over aan medebloggers Anouk & Marjolijn en ging zelf verder met The Flying Dutch Family. Op Instagram gebruikt ze deze naam ook en het leek haar overzichtelijker om vanaf nu onder één naam te opereren. Onder de naam The Flying Dutch Family houdt ze hetzelfde doel voor ogen: gezinnen inspireren om positief in het leven te staan.
Annette is de vriendin van manueel en sportfysiotherapeut Thaddeus Knops. Samen wonen zij sinds juli 2021 in Noorwegen en hebben zij twee dochters en een zoon: Jools (24 september 2013) en Pippa (31 maart 2015) en Sol (30 juli 2019). Zij werkt als juf op Haugesund International School en Thaddeus is hoofdtrainer bij CrossFit Verftet in Haugesund. Daarnaast runt ze haar bedrijf 'Opvoeden met een Growth Mindset' en schrijft een boek met dezelfde titel. Regelmatig heeft ze de eer om Harvard Graduate School of Education te representeren op (internationale) congressen.
Leuk feitje over Annette en haar gezin: van juni 2017 tot en met juli 2018 reisden zij met z'n viertjes de wereld rond en hadden dat jaar 86 t(huisjes) in Zuid Afrika, Namibië, Botswana, Argentinië, Uruguay, Brazilië, Paraguay, Chili, Nederland, Duitsland, Spanje en Frankrijk. Wanneer je op haar account op Instagram @theflyingdutchfamily naar beneden scrolled, krijg je een kijkje in hun bijzondere avonturen.
Bekijk alle berichten van Annette de Graaf
5 reacties op ‘WIN een paar TOMS & GEEF een paar TOMS’
Heel gaaf TOMS! Nummer 5 aub😍😍😍
LikeLike
Nr 10 past perfect overal bij!♡
LikeLike
Kiezen? Ze zijn allemaal zo gaaf! 😍 En de duurzame en eerlijk missie van Tom’s maakt ze nog mooier❤
LikeLike
Nr 1 asseblief. Dankjewel!
LikeLike
Hoop zo dat mijn naam hier verschijnt vanavond! Ze zijn echt te leuk. En ik ga nog steeds voor nr. 11!
LikeLike