Tja, het moest er gewoon van komen. Kon ook niet anders. Die big fat smile van de afgelopen dagen werd heel efkes weggepoetst vanochtend. En HOE?!?!
VIER, ik herhaal: VIER pogingen werden er gedaan om ons drietallige gezelschap van de bovenste verdieping naar de onderste te verplaatsen. Inclusief twee zwemtassen. Inclusief tijdsdruk.
Helaas interesseert de stoelgang van mijn schatjes dit niets. Better out than in is het motto. En HOE?!?!
Zal alle niet smakelijke details besparen, maar je weet al genoeg wanneer ik je vertel dat we alle drie wel VIER keer van outfit zijn gewisseld….

Voor het eerst in de geschiedenis van mijn mamahood hebben we een maandagochtendzwemles moeten skippen. In plaats daarvan keken we gezellig Buurman & Buurman in bed… Heerlijk!
Al redelijk snel was de rust wedergekeerd + alles schoongemaakt terwijl de chicas samen speelden:
Tijd om nieuwe plannen te maken! We gaan voor een spontane Moederdag High Tea bij ’t Ruiterhuys in Castricum met schoonzusje, neefje Mason en m’n lieve papa en mama aka opa en oma.
We zijn er klaar voor!!!

Gepubliceerd door